Horoskop - Čo vás nečaká a čo vás minie

Humor

Horoskop - Čo vás nečaká a čo vás minie

29. 03. 2017 14:07

Na Rádiu Pyramída vás opäť pozývame do nášho rozhlasového archívu. Tu na poličke máme uložené Nedeľné zábavníky z dielne Redakcie zábavných žánrov. Je ich tu neúrekom. Viaceré z nich sme vám už predstavili. Napríklad Echorádio, Humorikón, Apropos. A ďalšie čakajú, kým ich znovu vytiahneme na svetlo božie, čiže na váš internet. 

Dnes to bude verejná nahrávka zábavnej relácie Horoskop (1994) s podtitulom Čo vás nečaká a čo vás minie. Horoskopy nájdeme dnes všade – v novinách, časopisoch, rádiách i televíziách. Niekedy sa bojíme otvoriť chladničku, či nestriehnu na nás aj tam. Občas si horoskop prečíta hádam každý z nás. Len tak, zo zvedavosti. Veď čo ak predsa len majú v niečom pravdu! 

Nečudujme sa preto, že horoskop zainteresoval aj autorov našej zábavnej relácie Miroslava Prekopa a jeho humoristických komplicov Jozefa Lujzu Valacha a Jakuba Renča. Už zaiste tušíte, že tento horoskop bude iný, ako tie v novinách. Bude to horoskop humorikus, venovaný ľuďom narodeným v znamení barana. 

Zabávali sa na ňom nielen barani, baranice, barančeky a barančiatka v Estrádnom štúdiu Slovenského rozhlasu, ale aj poslucháči pri rádioprijímačoch. Hosťom bol, akože inak, tiež baran – ex-minister, ex-župan, divadelný, filmový, televízny a rozhlasový herec Ľubo Roman. A keďže je to umelec s darom humoru, jeho rozprávanie o vzťahu k horoskopom, vešteniu, nadprirodzeným i pozemským bytostiam a všeličomu inému, vás určite pobaví. 

Verejnou nahrávkou sprevádzali Jozef Domonkoš a Ivo Hlaváček. Okrem Ľuba Romana účinkovali Ján Mistrík, Pavol Topoľský, Ján Valentík a Dušan Kaprálik. O hudbu sa postaralo Trio Genes. Redakčne pripravila Viera Benediková. Zvuková a technická spolupráca Jozef Bajtek, Vladimír Jarolín a Ľuboš Války. Réžiu mala Ria Paldiová.    
 
Blok humoru pripravuje redaktorka Tamara Chlebová.

Živé vysielanie
??:??