Milan Lasica, Július Satinský: O peniazoch

Tip na týždeň

Milan Lasica, Július Satinský: O peniazoch

28. 03. 2017 17:19

Vraví sa, že humoru a peňazí nie je nikdy dosť. Ak je to tak, kvapnime si teda ešte trochu toho ozdravného elixíru. Máme na mysli humor, nie peniaze. Pokiaľ ide o peniaze, žiaľ, tie nám asi nekvapnú. Ibaže by to bol humor o peniazoch.

Odkedy Feničania vynašli peniaze, ľudia sa ustavične sťažujú, že ich je málo. A aj tie, ktoré sú, majú na bankových účtoch iní a nie my. Nám sa ušiel už len ten humor. Ale nie je humor ako humor. My vám teraz ponúkame nie hocaký, ale značkový. Postarajú sa oň naslovovzatí experti „humoris kauza" Július Satinský a Milan Lasica.

Tentoraz si vzali na mušku peniaze. Hoci všetci sa dušujeme, že peniaze nie sú všetko, v trhovej ekonomike sú nesmierne dôležité. A kto ich nemá, môže si trhnúť nohou. Vypočujme si, čo si o peniazoch myslia, hovoria a spievajú dvaja páni - vedúci fiktívnej sporiteľne Julo Satinský a fiktívny rozhlasový reportér Milan Lasica. Program O peniazoch vyberáme z nedeľného zábavníka Knock-out z roku 2008. Na relácii spolupracovali redaktorka Viera Benediková, o hudbu sa postaral Jaroslav Filip, o zvuk a strih Peter Hájek.

Živé vysielanie
??:??