Parlamentné voľby 2023
Parlamentné voľby 2023

Sedem bez záruky – silvestrovský špeciál

Sedem bez záruky – silvestrovský špeciál

Poslucháči a diváci si určite pamätajú televíznu reláciu Sedem s.r.o. Známe osobnosti so zmyslom pre humor glosovalo udalosti politického a spoločenského života uplynulého týždňa. V talkshow sa postupne vystriedali zvučné mená ako Stano Radič, Milan Kňažko, Július Satinský, Milan Lasica, Ľubomír Feldek, Stano Dančiak, Oľga Feldeková, Boris Farkaš a ďalší. Spočiatku ju moderoval Robert Beňo a neskôr Elena Vacvalová.

Jedenásť rokov sa populárni glosátori týždeň čo týždeň stretávali na televíznych obrazovkách, až sa napokon ocitli aj v Slovenskom rozhlase, a to rovno na Silvestra. Na Rádiu Pyramída ponúkame špeciálne silvestrovské vydanie relácie z roku 2016 pod názvom Sedem bez záruky.

Moderátorka Elena Vacvalová privítala v štúdiu hviezdnu zostavu Milana Lasicu, Mariána Leška a Oľgu Feldekovú. Hudobným hosťom bol Dano Heriban, o ktorom vieme, že je skvelý herec, ale nenechá sa zahanbiť ani ako spevák. Reláciu pripravili autor scenára Marián Leško, redaktor Ján Púček a zvukový majster Peter Pištek.

[text: Tamara Chlebová, foto: RTVS]

 

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame